OFERTA ZABIEGOWA

Oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowej pielęgnacji skóry po zaawansowane zabiegi anti aging czy modelowanie sylwetki, przedstawiamy nasze urządzenia, dzięki którym potrafimy sprostać wszystkim potrzebom Twojej skóry i zdrowia.

Bezbolesna epilacja SHR

Czas trwania zabiegu od 5-30 minut w zależności od wielkości obszaru na twarzy lub ciele
 
 
SHR (Super Hair Removal) jest nowszą odsłoną znanej technologii IPL. Zamiast jednego, tradycyjnego wysokoenergetycznego impulsu, energia jest przekazywana wiele razy przez tkanki z dużą częstotliwością. SHR łączy system ,,In Motion” co onacza ,,w ruchu’’. Dzięki ciągłemu ruchowi podczas zabiegu enerię przekazujemy ok. 10 razy na sekundę z dużą częstotliwością. Skóra podczas zabiegu jest lepiej chroniona, a co najważniejsze efektywna i bezbolesna.
 
 
Dzięki selektywnej fototermolizie uszkodzeniu ulega jedynie mieszek włosa bez naruszenia sąsiadujących tkanek. Promieniowanie emitowane przez głowicę przekształcane jest w energię cieplną, która koncentruje się w melaninie zawartej we włosach.
 
 
Częstotliwość i liczba zabiegów uzależniona jest od fototypu skóry, koloru i grubości włosa, obszaru, który poddajemy depilacji, nasilenia owłosienia oraz oczekiwanego efektu przez pacjenta. Aby usunąć około 80% owłosienia z danego obszaru, rekomendowane jest wykonanie minimum 6 zabiegów w odstępach co 4-6 tygodnie. Po zakończeniu serii, raz w roku zaleca się wykonanie zabiegu podtrzymującego efekt.
 
 
Zalecenia przez zabiegiem epilacji:
 
    Nie należy opalać się co najmniej 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem oraz w trakcie trwania serii zabiegowej należy  zgolić włosy na ok. 24 godziny przez planowanym zabiegiem
    włosy należy usuwać wyłącznie za pomocą maszynki, nie należy wyrywać włosów za pomocą wosku, depilatora, pęsety oraz używać kremów depilujących
    należy odstawić kremy z retinolem minimum tydzień przed planowanym zabiegiem lub peelingów
    należy natłuszczać skórę przed i w trakcie trwania serii zabiegowej
    należy zrezygnować z korzystania z zabiegów, w trakcie których istnieje możliwość podrażnienia skóry w obszarze zabiegowym (np. innych laserów)
 
 
Wskazania:
 
niepożądane owłosienie u osób z jasną i ciemną karnacją
możliwość usuwania prawie każdego typu owłosienia
problemy z wrastającymi włosami oraz  rogowaceniem okołomieszkowym
 
 
Przeciwwskazania :
 
    ciąża
    bielactwo
    padaczka
    niewyrównana cukrzyca
    nowotwory
    zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry
    aktywne zmiany chorobowe skóry (np. łuszczyca, liszaj płaski, łojotokowe zapalenie skóry)
    alergie w miejscu wykonania zabiegu
    tendencje do tworzenia blizn przerostowych, skłonność do keloidów
    otwarte rany w obszarze zabiegowym
    opalenizna w obszarze zabiegowym/samoopalacz
  terapia przeciwtrądzikowa izotretynoiną (minimum 6-miesięczna przerwa od zakończenia kuracji)
    przyjmowanie leków lub ziół uwrażliwiających skórę na światło
    terapia sterydami
    wszczepione urządzenia elektryczne

Endosphères Therapy

Czas trwania zabiegu : 30-45 minut na wybrany obszar twarzy lub ciała
 
 
Technologia Endosphères Therapy polega na unikalnym i opatentowanym systemie mikrowibracji kompresyjnych®
 
Endosferyczny masaż rolkowy to urządzenie, które skutecznie, bezboleśnie i nieinwazyjnie redukuje cellulit przywracając skórze naturalną  jędrność. Dwufazowy zabieg bazujący na kompresji i wibracjach oddziałuje na przyczynę problemu zamiast jedynie go maskować.
 
Masaż mikrowibracyjny to forma terapii, która opiera się na intensywnym, mechanicznym masażu tkanek przy użyciu obrotowych rolek. Wybrane obszary ciała poddawane są głębokiemu masażowi. Ten kompleksowy zabieg stymuluje receptory odpowiedzialne za odczucia dotyku, nacisku i wibracji. W rezultacie uruchamiają się różnorodne korzystne procesy reakcji organizmu na bodźce zewnętrzne.
 
 
    W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii 6-12 powtórzeń (1-2 razy w tygodniu), efekt wygładzenia skóry będzie widoczny po pierwszym zabiegu lecz w celu pełnych rezultatów potrzebna jest seria, po serii zabiegów warto wykonywać zabieg podtrzymujący raz na 1/1,5 miesiąca
 
 
Wskazania:
 
 
    Usuwania złogów i eliminacji cellulitu.
    Poprawy struktury i jędrności skóry.
    Zwiększenia napięcia mięśniowego.
    Redukcji widoczności blizn i rozstępów.
    Rozbicia tkanki tłuszczowej i zmniejszenia obwodu wybranych obszarów ciała
    Poprawa kolorytu skóry i redukcji przebarwień
    Zwiększenie elastyczności skóry i minimalizowania zmarszczek.
 
Przeciwskazania:
 
    Ciąża.
    Choroby onkologiczne.
    Przewlekłe i ostre choroby zakrzepowo-zatorowe.
    Infekcje skóry
    Otwarte rany i skaleczenia
    Choroby dermatologiczne, w szczególności zapalenie skóry

HIFU ULTHERA

Czas trwania zabiegu:
Twarz 20-40minut
Ciało, czas w zależności od wielkości obszaru

 
Fenomen urządzenia ULTHERA polega na generowaniu łagodnych dla organizmu strumieni ultradźwięków, które oddziałują dopiero w miejscu ich zogniskowania pod skórą. Taka technologia sprawia, że zewnętrzne warstwy skóry pozostają nienaruszone, natomiast na głębsze płaszczyzny oddziałuje skoncentrowana dawka energii. Dzięki owemu – miejscowemu – zdeponowaniu energii powstają punkty koagulacji termalnej, które inicjują naturalną odpowiedź organizmu – produkcję nowego, ulepszonego kolagenu. Rezultatem tego jest stopniowe podniesienie skóry, ujędrnienie i poprawa napięcia. Ulthera™ stymuluje procesy naprawcze w skórze pobudzając fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.
 
 
Wskazania:
 
    obniżone brwi
    nadmiar skóry górnej powieki
    opadające powieki
    zmarszczki palacza
    podwójny podbródek
    zanik linii żuchwy
    głębokie fałdy nosowo-wargowe
    opadająca skóra policzków
    opadające kąciki ust
    poprawa elastyczności i jędrności skóry
    redukcja nadmiaru skóry
    zmiany cellulitowe, kumulacja tkanki tłuszczowej
     likwidacja tzw. pelikanów
    modelowanie okolicy kolan
    modelowanie brzucha, ud, pośladków
 
Lifting i napięcie skóry widoczne jest od razu po wykonaniu zabiegu, ale jeszcze zwiększa się stopniowo do 90 dni – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Zadowalające efekty osiąga się już za pierwszym razem i utrzymuje się w zależności od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Zabieg wykonuje się na różnych poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddawanej leczeniu oraz celów terapii.
 
 
Efekty uzyskiwane dzięki technologii HIFU zależą od kwalifikacji. Metoda ma za zadanie przeciwdziałać siłom grawitacji, widocznie zmniejszać pojawiające się wraz z wiekiem opadanie oraz zwiotczenie skóry i tkanek.
 
Należy pamiętać, że efekty zabiegu są kwestią indywidualną uzależnioną od osobistych uwarunkowań i nie są identyczne w przypadku każdego pacjenta. Na efekt w szczególności mogą wpływać takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, trybu życia pacjenta oraz stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

Przeciwwskazania:
  otwarte zmiany lub zmiany chorobowe na twarzy
    zmiany trądzikowe
    stenty metalowe oraz implanty
    bioabsorbowalne implanty mechaniczne
    wszczepione urządzenia elektryczne
    aktywne systemowo lub lokalnie choroby skóry
    terapia przeciwzakrzepowa
    aktywna choroba nowotworowa, radio- lub chemioterapia

INDIBA Deep Beauty

Czas trwania zabiegu : 45 minut na wybrany obszar twarzy lub ciała
 

 
Przełomowa i potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi technologia Deep Care – fali radiowej, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym nie
 
Zastosowany zakres częstotliwości fali radiowej pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w zwalczaniu cellulitu, wyraźnym wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki ze szczególnym uwzględnieniem ramion, brzucha, bioder, pośladków, ud, piersi, redukcji drugiego podbródka, wygladzeniu zmarszczek i ujędrnianiu skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Jest to idealny zabieg w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej jak np. Stymulatory. INDIBA jest bezpieczna po inwazyjnych zabiegach
 
 
 
    W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4-12 powtórzeń (1-2 razy w tygodniu), efekty będą widoczne w zależności od stanu początkowego, stylu życia, a po serii zabiegów warto wykonywać zabieg podtrzymujący 1 raz na jeden do dwóch miesięcy, czas utrzymywania efektów minimum 12 miesięcy
 
 
Wskazania :
 
    zmarszczki, także wokół oczu, worki pod oczami
    wiotkość skóry
    opadanie tkanek, zaburzenia owalu
    brak napięcia i jędrności skóry
    ziemisty kolor, skóra palacza
    Podwójny podbródek
    Cellulit
    Obwisłe pośladki lub brzuch
    Świeże rozstępy lub blizny
 
 
Przeciwwskazania:
 
 
    ciąża
    rozruszniki serca i implanty elektroniczne
    zakrzepowe zapalenie żył

IPL – Terapia fotoodmładzania, usuwania przebarwień, naczynek, leczenia trądziku

Czas trwania zabiegu- od 10-40 minut w zależności od partii
 
 
System E-light charakteryzuje się wszechstronnością działania, dzięki której możliwe jest wykonywanie różnych terapii laserowych w sposób szybki i niezwykle skuteczny. Pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów oferując znacznie więcej niż systemy oparte na jednej długości fali, które wykazują skuteczność leczenia dolegliwości i defektów skóry jedynie w ograniczonym zakresie. IPL daje możliwość wybrania optymalnej długości fali dla konkretnego zabiegu począwszy od zmian naczyniowych, poprzez zmiany pigmentacyjne po zmiany przebarwieniowe związane z promieniowaniem UV, co gwarantuje najwyższą skuteczność i komfort pacjenta.
Zmiany w obrębie naczyń krwionośnych włosowatych są najczęstszą przyczyną pojawiania się rumienia na policzkach. Pod wpływem takich czynników jak emocje, wzrost ciśnienia tętniczego, zmiana temperatury z niskiej na wysoką, mocne przyprawy czy alkohol naczynka gwałtownie ulegają rozszerzaniu pozostawiając rumień, który z czasem może prowadzić do powstawania pajączków na skórze.
 
 
Terapia przeciw przebarwieniom :
 
Redukcja przebarwień za pomocą impulsów świetlnych IPL  jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem dla usunięcia tego typu defektów. Laser nie tylko usuwa przebarwienie, ale też wpływa biostymulująco na melanofory i mechanizmy skórne predysponujące do ich powstawiania, przez co albo je likwiduje albo reguluje ich nadreaktywność będącą przyczyną powstawiania przebarwień.
 
 
Terapia naczyniowa :
 
Rozszerzone naczynka mogą się pojawić na każdym typie cery, jednak szczególnie narażona jest skóra delikatna, cienka, wrażliwa. Najbardziej skuteczna metoda leczenia rumienia polega na naświetlaniu twarzy intensywnym światłem generowanym przez IPL.
 
 
Terapia odmładzania:
 
Zabieg fotoodmładzania  to znakomity zabieg polegający na odmładzaniu skóry przy pomocy światła lasera. Nie tylko poprawia zewnętrzny wygląd skóry, ale także ją leczy.
 
Metoda fotoodmładzania polega na biostymulacji komórek i ma wiele zalet. Przede wszystkim poprawia koloryt, przywraca skórze blask i usuwa zmęczony wygląd. Laserowe odmładzanie skóry twarzy sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne.
 
 
Terapia leczenia trądziku:
 
Leczenie trądziku za pomocą IPL przynosi doskonałe rezultaty estetyczne, zwłaszcza w przypadku trądziku zapalnego. Zabieg nie niesie za sobą niebezpieczeństwa wystąpienia skutków ubocznych w przeciwieństwie do innych metod leczenia np. farmakologicznego.
 
 
Najlepsze efekty uzyskuje się po przeprowadzeniu 5-6 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni, po zabiegu obowiązuje zakaz opalania przez co najmniej 4 tygodnie. Należy bezwzględnie chronić partie poddawane zabiegowi stosując kremy z wysokim filtrem SPF +50. Zaleca się również unikanie wysiłku fizycznego, sauny, basenu oraz gorących kąpieli przez okres 4-5 dni. Warto również intensywnie nawilżać skórę. Ponadto nie wskazane jest zażywanie preparatów i ziół światło uczulających np. dziurawiec, nagietek, skrzyp, bratek oraz niektórych leków przez 2 tygodnie po zabiegu jak i przed kolejnymi zabiegami.
 
 
Przeciwwskazania:
 
ciąża oraz okres karmienia piersią
infekcje skóry np. opryszczka
choroby nowotworowe
skłonność do powstawania bliznowców
zaburzenia krzepnięcia krwi
cukrzyca, epilepsja
rozrusznik serca
przewlekłe choroby skóry (bielactwo, łuszczyca)
świeża opalenizna
nadwrażliwość skóry na światło
 zioła światło uczulające

KRIOLIPOLIZA

Czas trwania zabiegu – 45 minut jedno przyłożenie na wybrany obszar
 

 
Zabieg polega na redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. W tym procesie komórki tłuszczowe ulegają  (kontrolowanej śmierci komórkowej), a ich zawartość jest transportowana przez układ limfatyczny i wydalana z organizmu w procesach metabolicznych. Działanie sprzętu opiera się na wykorzystywaniu chłodzenia, skierowanego w podskórną warstwę lipidową. Jest to zjawisko apoptozy. Nie ma tu konieczności stosowania znieczulenia. Zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. Pierwsze efekty są widoczne po około 2-6 tygodni. Efektem jest utrata tkanki tłuszczowej, pełny rezultat zabiegu można obserwować po ok 2 miesiącach.
 
 
W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonania maksymalnie 3 -4 zabiegów na jeden obszar  (co 5-6 tygodni),a przez kolejne 2 miesiące należy pić 1,5 l-2 l wody w celu maksymalizacji efektów.
   
Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie skóry, utrzymujące się od kilku minut do maksymalnie kilku godzin. Przez kilka dni utrzymywać może się niewielki siniak, zaburzenia czucia oraz ból przypominający zakwasy w obszarze zabiegowym. Przed i po zabiegu należy unikać alkoholu i stosowania leków przeciwzapalnych
 
 
Wskazania:
Cellulit
Nadmiar tkanki tłuszczowej
 
Przeciwskazania:
 ciąża,
 nowotwory,
 cukrzyca,
 niewydolność nerek,
 choroby wątroby,
 infekcje o podłożu bakteryjnym, wirusowym i grzybiczym,
 stany zapalne skóry

Laserowe usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego

Czas trwania zabiegu 30-40 minut w zależności od wielkości
 
 
W  Naszym gabinecie zabieg usuwania tatuażu i makijażu permanentnego  wykonujemy laserem neodymowym Q-Swiched, który emituje bardzo krótkie impulsy. Impulsy są selektywnie pochłaniane przez barwnik tatuażu, który następnie ulega rozerwaniu, a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Różne długości fali są absorbowane przez odpowiednie kolory barwnika.
Różnica między tatuażem a makijażem permanentnym jest w głębokości wszczepienia barwnika, a w przypadku tatuażu barwnik jest zdecydowanie głębiej.
 
Ilość zabiegów potrzebnych do usunięcia tatuażu jest uzależniona od koloru i głębokości barwnika, zazwyczaj od 6 do nawet 10 zabiegów, a w przypadku makijażu permanentnego od 3 do 5 zabiegów.
Minimalny czas pomiędzy kolejnymi zabiegami laserowymi to 4 tygodnie.
Zabieg usuwania tatuażu i makijażu permanentnego jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.
 
 
Przeciwwskazania:
 ciąża, karmienie piersią
świeża opalenizna
choroby wirusowe i bakteryjne skóry
padaczka
bielactwo
skłonności do powstania blizn
stosowanie leków fotouczulających
zaburzenia krzepliwości krwi
 
 
Tatuaż po zabiegu może być zaczerwieniony i lekko podpuchnięty, w nielicznych przypadkach mogą pojawić się pęcherzyki lub strupki. Zalecamy stosować po zabiegu krem łagodzący oraz chronić skórę przed słońcem,  nie zaleca się również korzystać z sauny i basenu.

Laserowy peeling węglowy Black Doll

Czas trwania zabiegu – ok.50-60 minut
 
 
Skuteczny laserowy peeling węglowy zwany jest również hollywodzkim zabiegiem Black Doll wykonujemy wysokenergetycznym laserem neodymowo – yagowym emitującym wiązkę laserową w szerokim spektrum długości fal od 532 nm do 1320 nm. Wysoka energia lasera w połączeniu ze specjalistyczną maską z aktywnym węglem pozwala na uzyskanie spektakularnych, natychmiastowych efektów odmłodzenia skóry, oczyszczenia, zwężenia porów, wyrównania kolorytu i zmniejszenia ilości sebum.
 
 
Zabieg wykonuje się w seriach najlepiej 4-6 zabiegów co 3-4 tygodnie.
Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, ale seria zabiegów daje znakomite rezultaty dla naszej skóry.
 
 
Wskazania:
skóra zanieczyszczona, szara, pozbawiona blasku
rozszerzone pory, tłusta skóra
skóra trądzikowa, dużo zaskórników
przebarwienia, w tym również pozapalne
 utrata jędrności, drobne zmarszczki
 
 
Przeciwwskazania:
 
nowotwór, radioterapia,
 chemioterapia
 choroby tkanki łącznej
 ciąża i laktacja
cukrzyca
wrażliwość skóry na światło
zaburzenia psycho-neurotyczne

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to ewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór.

Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeznaczony jest do każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej. Zabieg jest przy tym tak samo skuteczny, jak i bezpieczny. Poza tym łączy w sobie wszystko to, co najważniejsze – dogłębne oczyszczanie, odżywianie, dotlenianie, rewitalizację i efekt anti-aging.

Rezultaty widoczne są już po pierwszej serii – zabieg zapewnia skórze oczyszczenie i optymalne nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawę elastyczności.

Do najważniejszych efektów zabiegu zalicza się także:
• Eliminację wolnych rodników,
• Wyrównanie kolorytu skóry,
• Poprawę elastyczności i jędrności skóry,
• Oczyszczenie porów,
• Zwiększenie metabolizmu skóry,
• Redukcję przebarwień
 
Oczyszczanie wodorowe
Zabieg można powtarzać od 14 -31 dni, w zależności od stopnia zanieczyszczenia wykonujemy od 3-6 zabiegów w serii, zabieg ten można połączyć na wiele etapów włączając fale radiowe, sonoforozę i infuzję tlenową z ampułkami, krioterapię, peeling kawitacyjny lub Indibę, tym samym zwiększając efekty całego zabiegu.
 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze Bogatopłytkowe, możemy ten zabieg porównać do bardzo skutencznej mezoterapii igłowej.
 
Osocze bogatopłytkowe (ang. plateled rich plasma – PRP) to naturalny preparat krwiopochodny, w którym znajdują się aktywne biologicznie płytki krwi, czyli trombocyty oraz czynniki wzrostu. W jego składzie jest około 60 różnych substancji, które wywołują efekt biostymulujący poprzez aktywację różnego rodzaju komórek (te same mechanizmy są uruchamiane podczas intensywnego gojenia się ran oraz silnej odnowy skóry).
 
Skład naszego osocza:
czynniki wzrostu ( regeneracja tkanek, naprawa uszkodzonych komórek, pobudzają fibroblasty do produkcji nowych więzadeł i włokien kolagenu, wytworzenie nowych naczyń krwionośnych )
białka ( dziesiątki różnych protein o rozmaitych funkcjach )
witaminy
sole mineralne
woda
enzymy oraz wiele innych
 
Wskazania do osocza bogatopłytkowego:
odmłodzenie i nawilżenie skóry
przywrócenie jędrności i równego kolorytu ( silna redukcja przebarwień )
spłycenie zmarszczek oraz bruzd
odzyskanie utraconej objętości twarzy
eliminacji fałdów na szyi i karku (tzw, pierścienie Venus)
redukcja cieni pod oczami
blizny, blizny potrądzikowe, rozstępy
leczenie łysienia ( włosy zostają wprowadzone w faze wzrostu, zatem przestają wypadać, rosną i stają sie mocniejsze )
ubytki w skórze
 
Okolice do podania Osocza:
skóra twarzy, szyi i dekoltu
skóra dłoni
skóra głowy
oraz inne okolice tam gdzie skóra tego potrzebuje
 
Jak wygląda terapia osoczem bogatopłytkowym?
 
Zabieg rozpoczyna się od pobrania niewielkiej ilości krwi, ok. 6 – 60 ml. Trafia ona do specjalnych probówek, które następnie umieszcza się w urządzeniu umożliwiającym jej odwirowanie. Dochodzi wtedy do oddzielenia leukocytów i erytrocytów od osocza z płytkami krwi. W ten sposób uzyskuje się preparat nazywany osoczem bogatopłytkowym, który później wstrzykuje się w skórę pacjenta. Robi się to liniowo, wzdłuż wybranej fałdy czy zmarszczki lub poprzez zastosowanie klasycznej techniki mezoterapii czyli tzw, Wampirzy lifting
 
Rezultaty zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zaczynają być widoczne po 2 tygodniach, efekty pojawiają się stopniowo wraz z odbudową włókien kolagenowych. Osocze bogatopłytkowe ma wiele zalet dla skóry – przywraca witalność, poprawia gęstość, napięcie, fakturę, koloryt, odżywia, ujędrnia, regeneruje.
 
Jedną z najważniejszych zalet terapii osoczem bogatopłytkowym jest brak możliwości nietolerancji wstrzykiwanego preparatu przez organizm, a więc jego bezpieczeństwo. Kolejną korzyścią, która wynika z zastosowania osocza bogatopłytkowego, jest naturalność terapii, która polega na aktywacji naturalnych procesów naprawczych.

FIBRYNA KOMÓRKOWA LUB STRUKTURALNA

Fibryna bogatopłytkowa to skuteczny stymulator tkankowy
 
Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej jest zaliczany do grupy zabiegów autologicznych, podczas których wykorzystywany jest preparat pozyskany z organizmu pacjenta. W przypadku PRF jest to krew. Fibryna bogatopłytkowa po aplikacji do tkanek tworzy trójwymiarową sieć, w której zawieszone zostają wysokie stężenia płytek krwi, czynników wzrostu, komórek macierzystych (HSCs) oraz leukocytów. Wszystkie te składniki, odgrywają bardzo ważną rolę w procesie regeneracji tkanek.
 
Skład:
komórki macierzyste
czynniki wzrostu (system naprawczy organizmu)
cytokiny (białka wydzielane przez leukocyty)
leukocyty (białe krwinki)
 
Po iniekcji fibryna bogatopłytkowa intensyfikuje proces odnowy komórek skóry oraz stymuluje tkanki do wytwarzania nowych włókien kolagenu, elastyny i nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra jest odżywiona, pełna blasku, a zmarszczki zostają wypełnione. Jednocześnie poprawia się także gęstość i jędrność skóry.
 
Fibryna bogatopłytkowa to materiał 100% naturalny, dlatego ryzyko wystąpienia powikłań w postaci reakcji alergicznych jest marginalne
 
W wyniku procesu wirowania, na włóknach fibrynowych osiadają płytki krwi, tworząc trójwymiarową matrycę. Powstała struktura wprowadzona w obszar zabiegowy, wypełnia przestrzenie od wewnątrz które są dotknięte procesem starzenia, uwalniane są w sposób długotrwały i systematyczny czynniki wzrostu oraz cytokiny, mezenchymalne komórki macierzyste kierują się w miejsca uszkodzenia tkanek wypełniając powstałe w nich ubytki.
 
Tym samym rozpoczyna się biologiczny proces odnowy tkanek oraz komórek. Fibryna bogatopłytkowa w odróżnieniu od osocza bogatopłytkowego charakteryzuje powolne i regularne uwalnianie cytokin i czynników wzrostu, co przekłada się na dłuższy proces stymulacji i regeneracji skóry.
 
Wskazania do wykonania zabiegu:
zmarszczki i bruzdy
dolina łez
utrata jędrności i gęstości skóry
blizny potrądzikowe i po oparzeniach
cienie pod oczami
nadmierne wypadanie włosów (łysienie)
regeneracja skóry po laseroterapii
rozstępy
blizny zanikowe i przerostowe
suchość skór
potrzeba rewitalizacji skóry
skóra pozbawioną blasku i witalności

Oxygeneo+

Czas trwania zabiegu:  60min twarz, szyja i dekolt
 

OXYGENEO to zabieg, który zapewnia odmłodzenie, odżywienie i rozjaśnienie skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Podczas pierwszej fazy zabiegu dochodzi do złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry, tworząc tym samym idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającą na:
 
wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry,
zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,
 zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.
 Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.
 
 
Cały zabieg składa się z 3 etapów:
ZŁUSZCZANIE.
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.
WCHŁANIANIE.
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.
DOTLENIENIE.
W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.
 
Gorąco polecamy przed zabiegiem wykonać Oczyszczanie wodorowe, co jeszcze pogłębi jego spektakularny rezultat.  Efekt jest rewelacyjny i utrzymuje się na długo. Zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów, co 1-2 tygodnie.
 
 
Wskazania:
pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki mimiczne,
wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu,
cienie i worki pod oczami,
szara, zmęczona cera,
przebarwienia,
skóra tłusta, zanieczyszczona, rozszerzone pory.
 
Przeciwwskazania:
nowotwory,
aktywne zmiany wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry,
trądzik różowaty i pospolity,
aktywna opryszczka,
rozszerzone naczynia krwionośne,
stosowanie preparatów rozrzedzających krzepliwość krwi,
stosowanie peelingów chemicznych w ciągu ostatniego miesiąca,
stosowanie wypełniaczy i toksyny botulinowej w ciągu ostatniego miesiąca.
 
Przed zabiegiem:
Na 1-2 tygodnie przed zabiegiem unikaj bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne, solarium oraz powierzchownych peelingów. Zabieg może zostać wykonany miesiąc po takich zabiegach jak mikrodermabrazja czy peelingach z użyciem kwasów.
 
Po zabiegu:
nie stosuj mikrodermabrazji oraz peelingów chemicznych tj. kwasy AHA i BHA na dwa tygodnie po zabiegu OxyGeneo.
nie korzystaj z solarium oraz sauny w ciągu 2-3 dni po zabiegu
stosuj delikatne preparaty pielęgnacyjne
unikaj kąpieli w basenie z chlorowaną wodą przez okres 2-3 dni po zabiegu Czas trwania zabiegu:  60min twarz, szyja i dekolt
 

Presoterapia – drenaż limfatyczny

Presoterapia czyli drenaż limfatyczny, jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny.
 
Presoterapia jest jedną z najważniejszych, niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapii antycellulitowej. Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza eliminację płynów i zalegających odpadów metabolicznych – toksyn, które przyczyniają się do powstawania cellulitu.
 
Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia pacjenta i efekt „lekkości” ciała. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała.
 
 Presoterapia pomaga w walce z cellulitem poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi, drenaż limfatyczny i detoksyfikację organizmu. Cellulit jest problemem częściowo powodowanym przez niewłaściwą cyrkulację krwi, retencję wody, gromadzenie się toksyn, tak więc wszystko, co przyspiesza cyrkulację i drenaż wpływa pozytywnie na redukcję cellulitu.
 
Kobiety cierpią z powodu cellulitu powstałego na różnym tle. Jeżeli Twój typ cellulitu spowodowany jest nadmiernym zatrzymywanie wody lub stanami zapalnymi to bardzo szybko zobaczysz u siebie rezultaty działania presoterapii. Jeżeli natomiast rodzaj Twojego cellulitu spowodowany jest gromadzeniem tkanki tłuszczowej, brakiem jędrności skóry lub zwłóknieniami presoterapia nadal może dać dobre rezultaty terapeutyczne, jednak warto będzie dołączyć dodatkowe zabiegi rozbijające tkankę tłuszczową i przywracające skórze elastyczność.
 
 
Główne działanie drenażu limfatycznego:
zmniejsza zastoje limfatyczne oraz wysięki
wspomaga przemianę materii
oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia jego odporność
zmniejsza obrzęki o znanej etiologii, stany pourazowe, schorzenia przebiegające ze   stanami zapalnymi, przyśpieszenie absorpcji siniaków, krwiaków
dobre rezultaty daje drenaż przeprowadzony kilka tygodni po porodzie (przede -wszystkim w przypadku osłabienia organizmu po dłuższym leżeniu)
pomaga w zwalczaniu cellulitu wraz z innymi zabiegami oraz wspomaga procesy odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn
 
Jest niezbędny także we wstępnej fazie podczas wykonywania masaży modelujących ciała.
W chirurgii plastycznej, drenaż limfatyczny znajduje coraz większe uznanie jako metoda rewitalizacyjna po zabiegach: liposukcji, plastyce powłok brzusznych.
 

Przeciwwskazania:
ból lub drętwienie nieznanego pochodzenia
ciężka miażdżyca lub silne niedokrwienie
choroby naczyniowe
ciąża
nadciśnienie
zakrzepowe zapalenie żył
choroby skóry, znamiona
zapalenie naczyń limfatycznych
zapalenie skóry, rany skóry
zapalenie stawów
podwyższona temperatura
grube, zewnętrzne widoczne żylaki
nierównomierne krążenie sercowe
zaburzenia ciśnienia tętniczego
niedokrwienie mięśnia sercowego
astma
guzy, nacieki, nowotwory
niewydolność sercowa, oddechowa
niewydolność nerek
 

Radiofrekwencja mikroigłowa – lifting twarzy bez skalpela

Czas trwania zabiegu:
Twarz 60minut
Twarz szyja + dekolt 90minut
Ciało, czas w zależności od wielkości obszaru

 
Radiofrekwencja mikroigłowa tzw. thermolifting MICRODERMA® FRACTION to najsilniej i najgłębiej działająca technologia do bezoperacyjnego liftingu twarzy, odmłodzenia, ujędrnienia i zagęszczenia skóry.
 
Synergia dwóch bardzo skutecznych, klinicznie przebadanych i bezpiecznych technologii – radiofrekwencji RF i mikronakłuwania w jednym urządzeniu MICRODERMA® FRACTION  z wyjątkową skutecznością stymuluje skórę do regeneracji i pobudza naturalne procesy naprawcze skóry. Daje spektakularne efekty przy minimalnej inwazyjności zabiegu i bez okresu rekonwalescencji. Zabieg jest całoroczny, może być wykonywany również latem.
 
Radiofrekwencja mikroigłowa ( frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa) zaliczana jest do zabiegów regeneracyjnych. Dlaczego? Bo pobudza i stymuluje naturalne procesy regeneracji i przebudowy skóry. Dlatego jest zabiegiem bardzo bezpiecznym. Efekty RF mikroigłowej uaktywniają się wraz z czasem, pełny efekt odmłodzenia osiąga się 2-3 miesiące po zabiegu.
 
Radiofrekwencja, czyli fala radiowa to energia, która dostarczana w głąb skóry mocno ją podgrzewa i w ten sposób pobudza naturalne procesy regeneracji i przebudowy skóry.
 
Mikronakłuwanie wywołuje w skórze mikro-kanaliki. Takie mikro uszkodzenia również pobudzają procesy regeneracji i procesy naprawcze w skórze.
 
W ciągu ostatnich lat zainteresowanie zabiegami radiofrekwencji mikroigłowej bardzo wzrosło, ze względu na bardzo skuteczne rezultaty, minimalną inwazyjność, brak okresu rekonwalescencji oraz naturalne działanie.
 
Radiofrekwencja mikroigłowa – efekt ostateczny, kilka tygodni po zabiegu – związany ze stymulacją produkcji nowego kolagenu:
remodelling kolagenu
poprawa gęstości skóry
ujędrnienie i większa sprężystość skóry
likwidacja blizn i rozstępów
długotrwały efekt
 
Wskazania:
utrata jędrności skóry, wiotkość
zmarszczki
utrata owalu twarzy
opadające powieki
opadające policzki tzw. chomiczki
worki pod oczami
cienie pod oczami
blizny potrądzikowe
blizny zanikowe
przebarwienia skórne
rozszerzone pory
 rozstępy na skórze
 
Efekty zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej
niweluje skutki starzenia się skóry
przywraca elastyczność i poprawia napięcie skóry
redukuje wiotkość skóry
ujędrnia skórę twarzy i ciała
usuwa rozstępy
zmniejsza rozszerzone pory
intensywnie ujędrnia
redukuje i wygładza zmarszczki i bruzdy
zapewnia młodszy wygląd twarzy tzw. baby face
redukuje blizny
poprawia gęstość skóry
likwiduje cienie i worki pod oczami
rozjaśnienia przebarwień
zmniejsza nadmierną potliwość
zapewnia lifting twarzy, szyi, dekoltu,
ogólnie poprawia kondycję skóry,
likwiduje nadpotliwość
 
 
Przeciwwskazania:
ciąża i okres laktacji.
choroby nowotworowe.
zaburzenia krążenia, miażdżyca tętnic.
zapalenie żył i zakrzepica.
nieuregulowane ciśnienie tętnicze.
padaczka.
niewyrównana cukrzyca.
infekcje wirusowe i grzybicze oraz choroby zakaźne.

WYBIERZ PREZENT, KTÓRY ZACHWYCA

KARTA PODARUNKOWA

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość usług i niespodzianki.

Scroll to Top